ליבנו מבקש להתעורר ולהיזכר בידע הקדום, ממנו התעלמה האנושות במשך תקופה ארוכה מאד. הידע המועבר בבית הספר להיזכרות הינו הרבה מעבר למידע הבסיסי כיצד פועלת המרכבה, מעבר להבנת פרח החיים (Flower of Life). מדובר על חוכמה מושלמת של הבנת המודעות האנושית והמהפכה התודעתית המתרחשת ברגעים אלו ממש.

החלק של העבודה שקשור במרחב המקודש של הלב נקרא סדנת "התעוררות הלב המואר" (AWAKENING THE ILLUMINATED HEART©). סדנה זו משלבת בתוכה את מה שנקרא בעבר "סדנת לחיות במרחב הלב" יחד עם האינפורמציה שמתגלה בימים אלו של הפעלת המרכבה מתוך מרחב הלב. לא רק שאנו מפעילים את המרכבה החדשה בדרך אחרת – אלא טבעה של המרכבה גם הוא שונה, בכך שכעת המרכבה נוצרת מהמודעות המאוחדת עם הלב. תכונה נוספת חשובה של המרכבה החדשה היא שמרגע שהיא מופעלת לראשונה, היא פעילה בקלות ובאופן קבוע סביב גופנו

האינפורמציה והמתודה של לימוד המרכבה לא השתנו מאז שדרונבלו נחשף אליה באמצע שנות השמונים. מאז אלפי אנשים נחשפו ללימודי המרכבה, ובכך סייעו לפיתוח התודעה האנושית לקראת השינויים אותם אנו עוברים בתקופה הקריטית הזו של התפתחות התודעה

לאחר 12 שנות התפתחות דרך סדנאות "לחיות במרחב הלב" (Living In the Heart workshops), דרונבלו הציג את הצעד הבא של הפעלת המרכבה דרך הלב. דרך לימוד חדשה זו שינתה הכל.

 

זה הזמן להתחבר לגוף האור שלנו בדרך הקדומה, דרך טבעית ומושלמת, דרך שפותחת לנו את הדלת לאחדות שבלב. ברגע שדלת זו נפתחת החיים משתנים ללא היכר.

תחת כיפת בית הספר להיזכרות של דרונבלו, מורי בית הספר יציגו ב"סדנת התעוררות הלב המואר" את רזי הידע הקדום אשר אנו משתוקקים להיזכר בו. זה הזמן להתעורר ולהתעלות איתנו.