בית הספר להיזכרות

המרכבה הכוללת את כל צורות הקיום, צריכה להיות מקושרת לגוף, כולל הלב והמוח עם חיבורים חיצוניים שלא הוצגו בסדנאות קודמות של הוראת המרכבה. המטרה של הפעלת המרכבה היא להגיע להתעלות (ascension) ברמות גבוהות יותר ממה שניתן היה בעבר ולהגדיל את פוטנציאל ההתעלות של המודעות. אם התנסית בעבר בסדנאות של פרח החיים (Flower of Life training) או המרכבה, דע שיש עוד המון מה ללמוד ולהבין.

"As long as you remain inside your head, inside your skull, you will never, ever find the sacred space of the heart. The mind has hidden the power of the heart from many, for thousands of years."
-Drunvalo Melchizedek in 'Living In The Heart'
המרכבה לכשעצמה אינה שלמה, זהו הלב שמחזיק את "הוראות ההפעלה" של החיים, וכאשר הלב שוב בשליטה בחייו של אדם, החיים מגיבים בשמחה ואנרגטיות. כשהמרכבה מחוברת למרחב המקודש של הלב (the Sacred Space of the Heart), חיי אותו אדם מתחברים לכל החיים בכל מקום ונעים לעבר מודעות גבוהה יותר. המרכבה החדשה נקראת ה"מרכבה מהלב" או "מרכבת הלב".

ככל שתהייה יותר מתורגל בכניסה למרחב המקודש של הלב, חייך ישתנו מאחר והעין הפנימית תפתח ותראה את הפוטנציאל הבלתי מוגבל של האנושות. תהליך ההתעלות (ascension) יקבל תאוצה מתוך ההזכרות במהותנו האמיתית והפעלת המרכבה מהלב.

מדיטציית הלב מתחילה תמיד במדיטציית נשימה מאוחדת (Unity Breath), בסרטון שלפניכם המדיטציה בקולו של דרונבלו מלכיצדק. אתם מוזמנים לצפות ולתרגל בעצמכם:

בסדנת "התעוררות הלב המואר" נכיר את הצעד הבא בהתפתחות המרכבה כפי שמלמד אותו דרונבלו מלכיצדק. זו מתודה חדשה לחלוטין של הפעלת המרכבה דרך הלב, בזמן שמתרגלים את הטנטרה של הלב. הדרך העתיקה של הפעלת מרכבה סינטטית, כפי שתואר בספריו הראשונים של דורונבלו, נעשתה מיושנת ואינה משרתת את התעלות המאוזנת.